2018.01.30 Doroczne spotkanie przedstawicieli środowisk i instytucji kultury

30. stycznia br. w Domu Literatury w Łodzi odbyło się doroczne spotkanie przedstawicieli środowisk i instytucji kultury, działających w Łodzi i jej okolicach, poświęcone omówieniu sytuacji bieżącej oraz planów i prognoz na rok 2018 zorganizowane przez Poseł Iwonę Śledzińską Katarasińską.

Więcej »

2018.01.14 26 finał WOŚP w Łodzi

Poseł Iwona Śledzińska-Katarasińska była wolontariuszem podczas 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łodzi w którym zbierane były pieniądze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Łodzianie okazali dużą szczodrość i z zapałem oraz uśmiechem wrzucali pieniądze do puszki.

Więcej »

2018.01.07 Otwarcie Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi

7 stycznia 2018 r. odbyło się otwarcie Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. Łodzianie pomimo zimowej aury pojawili się tłumnie i z zaciekawieniem zwiedzali gościnne wnętrza nastawni, kotłowni, rozdzielni maszynowni, chłodni oraz wiele innych pomieszczeń "starej-nowej" elektrowni EC1.

Więcej »

2017.12.03 Gala Zamknięcia Forum Kina Europejskiego ORLEN Cinergia​

Na Galę Zamknięcia Forum Kina Europejskiego ORLEN Cinergia​ przybyło wileu wspaniałych goście ze świata kultury, polityki i mody. Złotymi Glanami (nagrody Kina Charlie dla twórców niezależnych) wyróżniono aktora Andrzeja Chyrę i wirtuoza skrzypiec Nigela Kennedy.

Więcej »

2017.11.30 Wystawa na miarę światową

30.11.2017 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi odbył się wernisaż prac Magdaleny Abakanowicz pt.”Metamorfizm”. Wystawa prezentuje dokonania jednej z najważniejszych artystek XX w. Na całym świecie znane są jej miękkie, pełno przestrzenne formy zwane abakanami,

Więcej »

2017.11.19 Gala wręczenia Nagrody im. Aliny Margolis-Edelman

Niedzielna Gala wręczenia Nagrody im. Aliny Margolis-Edelman dla osób zasłużonych w działalności na rzecz pomocy dzieciom w Centrum Dialogu Łódź była bardzo uroczysta.

Więcej »

2017.11.17 XI Ogólnopolski konkurs filozoficzno-oratorski - Na ścieżkach życia, Tischnerowskie drogowskazy

Poseł Iwona Śledzińska - Katarasińska po raz kolejny odwiedziła XXIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi im. ks. prof. Józefa Tischnera. XI Ogólnopolski konkurs filozoficzno-oratorski - Na ścieżkach życia, Tischnerowskie drogowskazy

Więcej »

2017.11.03 Jubileusz 30-lecia Teatru Logos

„Z przytupem” fenomenalnym koncertem zespołu Marcus Stockhausen Group rozpoczęły się ponad tygodniowe obchody jubileuszu 30-lecia Teatru „Logos”. Czwartkowy wieczór w klubie „Wytwórnia” zgromadził przyjaciół Logosu...

Więcej »

2017.11.02 Kwesta na Starym Cmentarzu w Łodzi

Jak rokrocznie, tak i w 2017 Poseł Iwona Śledzińska-Katarasińska kwestowała na Starym Cmentarzu przy ulicy Ogrodowej w Łodzi. Kwesta na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków cmentarza to najlepsza okazja na pomoc w renowacji.

Więcej »

2017.10.24 Komisja Kultury i Środków Przekazu w Łodzi

Na zaproszenie Poseł Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej Łódź odwiedziła po raz kolejny Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu. Tematami tegorocznej wizyty były EXPO 2022 oraz Łódź jako Stolica Awangardy.

Więcej »

Dalej » « Wstecz Strona 2 z 29