Obywatelskie Łódzkie

2017.06.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 czerwca 2017 Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej z całej Polski przyjechali do regionu łódzkiego aby spotkać się i porozmawiać z wyborcami na bieżące tematy.

 

Spotkanie rozpoczęło się konferencją prasową w Pałacu Poznańskiego, której przewodniczył Grzegorz Schetyna. Po konferencji politycy zwiedzili Muzeum Miasta Łodzi – miejsce wyjątkowe i godne polecenia. Następnie udali się na krótki spacer po rynku Manufaktury.

 

Poseł Iwona-Śledzińska Katarasińska wraz z Marszałek Sejmu RP Małgorzatą Kidawą-Błońską oraz Posłem Arturem Duninem odwiedzili Muzeum Sztuki ms2 w Łodzi. Choć spotkanie było bardzo krótkie z uwagi na napięty harmonogram parlamentarzyści zobaczyli największą w Polsce kolekcje sztuki współczesnej.

 

Łódzkie Muzeum znane jest przede wszystkim z dzieł Władysława Strzemińskiego oraz Katarzyny Kobro.

 

Następnie Posłowie udali się na spotkania z mieszkańcami  powiatów województwa łódzkiego.

 

Przewodniczący Grzegorz Schetyna odwiedził Tomaszów Mazowiecki, Marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska spotkała się z mieszkańcami Pabianic, a Poseł Iwona Śledzińska-Katarasińska wybrała się na spotkanie w Brzezinach.

 

Wraz z Panią Poseł w powiecie brzezińskim w spotkaniu uczestniczyli Poseł Małgorzata Niemczyk, Poseł Janusz Cichoń oraz Poseł Piotr Cieśliński. Poruszane zostały między innymi  tematy  polityki społecznej, rolnictwa i służby zdrowia. To były bardzo dobre  i ważne rozmowy.

 

Dziękujemy Wszystkim za przybycie!« Wróć