Prezydent Bronisław Komorowski w Łodzi z nowym hasłem wyborczym

2015.05.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w czwartek 14 maja z łodzianami w Centralnym Muzeum Włókiennictwa, prosząc mieszkańców naszego miasta o oddanie na niego głosów w drugiej turze wyborów prezydenckich.

 

Głowę państwa powitała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, a chwilę potem głos zabrał popierający Prezydenta Komorowskiego aktor Tomasz Karolak. 

-Apeluję do wszystkich, którzy oglądają tę kampanię. Kampania przeciwników prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których ja gram – mówił. - To po prostu fikcja, z tym, że my lepiej gramy, dlatego oglądają nas miliony. 

 

Podczas spotkania zaprezentowane zostało hasło, z którym Bronisław Komorowski będzie walczył o głosy Polaków 24 maja. Brzmi ono: „Komorowski. Prezydent naszej wolności”. – Dla mnie

motywem działania jest umiłowanie wolności, inni kwestionują wolność – przekonywała ubiegająca się o reelekcję głowa państwa.

 

 

zdjęcia: Biuro Regionu Łódzkiego PO

 

Więcej informacji o wydarzeniu na: 

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wybory-2015-nowe-haslo-bronislawa-komorowskiego,542347.html

 

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/dosyc-juz-tego-miedolenia-panie-prezydencie-do-przodu-i-energia,1423280.html?playlist_id=18201

 

 « Wróć