Szczęście zatrzymane w kadrze - wystawa fotografii

2013.05.23

 

Od kilku dni w Biurze Poselskim Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej podziwiać można zdjęcia autorstwa Magdaleny Kiełczewskiej-Madej, zebrane w ramach wystawy „40 dróg do szczęścia”.

 

„Fotografia to dla mnie zabawa, to zatrzymywanie tych chwil, do których z pewnością będę chciała wrócić. Pamięć ludzka jest ulotna, a dzięki zdjęciom mogę odpowiednio kształtować swoje wspomnienia. Życie składa się z milionów drobnych elementów dobrych, złych, smutnych, szczęśliwych i tylko od tego, jakie będą przeważać w naszej pamięci, tak będziemy postrzegać nasze życie. Ja chcę pamiętać to, co wywołało uśmiech na mojej twarzy i dało mi radość. Tylko pozytywne chwile nadają sens życiu” – tak o swoich pracach pisze autorka.

 

Magdalena Kiełczewska-Madej prowadzi wraz z mężem Rodzinny Dom Dziecka (o którym więcej przeczytać można na stronie http://www.wielkaciocia.home.pl/). Fotografią natomiast się bawi, a to, co sprawia jej przyjemność, zbliża ją do szczęścia.

 

Obecnie w Biurze Poselskim przy ul. Piotrkowskiej 85 obejrzeć można pierwszą część wystawy. Kolejne zdjęcia w ramach „40 dróg do szczęścia” zawisną na ścianach już wkrótce.

 

 

Serdecznie zachęcamy do oglądania zdjęć i refleksji!« Wróć