Ja kołtun doskonały!

 

Janusz Palikot całkowicie się pogubił. Najpierw "pograł" sobie publicznie dwiema posłankami, detronizując Wandę Nowicką i intronizując, licząc na skandal, Annę Grodzką. Następnie dziś przekonując Sejm do poparcia jego wniosku o odwołanie W. Nowickiej z funkcji wicemarszałka był uprzejmy stwierdzić, że kto tego nie uczyni ten kołtun.

Chciał to ma. Sejm wniosku nie poparł a ja jako kołtun wręcz doskonały, bo nigdy nie zamierzałam tego wniosku poprzeć czuję się znakomicie. Nareszcie w Sejmie powiało powagą.


2013.02.08

Powrót


Komentarze

Billybob o 2016-06-29 14:30:56

Is that really all there is to it because that'd be flgagerbastinb.

Coltin o 2016-06-28 09:31:01

I much prefer invomratife articles like this to that high brow literature.

Justis o 2016-06-27 20:46:08

தினகரனுà®®் சன் டீவியுà®®் இதில் காட்டுà®®் அக்கரையே எங்கப்பன் குதிà®°ுக்குள் இல்லை என்பதைத்தான் காட்டுகிறது.உலகில் ஒவ்வொà®°ு வினாடியுà®®் எவ்வளவோ à®®ுக்கியமான விசயங்கள் நடந்து கொண்டிà®°ுக்க அவைகளைப்பற்à®±ி செய்தி சொல்லாமல்பழிவாà®™்க தன் ஊடகங்களை இவ்வளவு மட்டமாக பயன் படுத்துà®®் சன் டீவி மற்à®±ுà®®் தினகரனை மற்à®± ஊடங்கங்கள் கண்டிக்க à®®ுன் வரவேண்டுà®®். இவ்வளவு மட்டமான மனிதர் மத்திய à®…à®®ைச்சரவையில் என்னென்ன à®1ª®£்ணியிà®°ுà®à்பாà®°Įª;கள் என்பதையுà®®்நாà®®் நினைவில் கொள்ளவேண்டுà®®்.

Rocco o 2013-03-04 18:35:56

Roland mf3wi:Właśnie się dowiedziałem o wynciakh do Senatu. Z okręgu warszawskiego w ktf3rym do niedawna jeszcze byłbym niestety nie miałbym raczej na kogo głosować tylko SLD, PO i PiS.Jestem jednak też częściowo związany z Pragą Południe. Tam miałbym na kogo głosować. Oczywiście na prof. Rybińskiego. Ewentualnie na Zbigniewa Romaszewskiego. Niestety to jeden z tych ktf3ry po katastrofie w Smoleńsku uznał że trzeba koniecznie przyłączyć się do PiS-u ulegając pewnej histerii.Niestety wybory do Senatu też mnie nie satysfakcjonują. Rf3wnież do Senatu wygrały partie, spodziewałem się lepszego wyniku niezależnych fachowcf3w taki prof. Rybiński np. nie dostał się niestety.Mam wrażenie że jak ludzie idą na wybory to patrzą tylko na partię ktf3ra go popiera a nie na jego zawf3d, dokonania itp. Komuś może zbraknąć czasu na zapoznanie się z dokonaniami ale niech chociaż po zawodzie wybierze. Po wszystkim tylko nie po partii. NASZA CYWILIZACJA JEST PERSONALISTYCZNA, JŚ BŁ> JAN PAWEŁ WIELKI BYŁ PRZEDSTAWICIELEM PERSONALIZMU CHRZEŚCIJAŃSKIEGO!!! RODACY NIE BAWCIE SIĘ W PARTYJNIACTWO NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ, NIE TEDY DROGA DO ŚWIĘTOŚCI. NIE TYM JEST PATRIOTYZM.


Dodaj komentarz