Specjaliści ?od uboju?

Usunęłam kolejna setkę korespondencji mailowych zaczynających się od słów: ?W imieniu Narodu Polskiego (pisownia oryginalna)?? Więcej »

2012.11.30


Donald Tusk pod Gałkówkiem

Z lawiny zarzutów, pretensji, oskarżeń itp., z którymi ostatnio ochoczo dzielili się ze mną przedstawiciele mieszkańców Koluszek, wyłuskałam najciekawsze ? moim zdaniem . Więcej »

2012.11.29


Strzał w dziesiątkę

W piątek cała Polska żyła wyborami prezesa PZPN. Wygrał Zbigniew Boniek i chwała mu za to. Teoretycznie dusze powinnam mieć rozdarta bo Romek Kosecki to przecież kolega któremu życzyłam jak najlepiej ale z drugiej strony Boniek to wspomnienie o złotej erze Widzewa i tez trzymałam za niego kciuki. Więcej »

2012.10.26


Spiski ?

Ani słowa o polityce. Spiski to tytuł spektaklu autorstwa Wojciecha Kuczoka inaugurującego w sobotę działalność małej sceny Teatru Powszechnego. Przedstawienie przednie- polecam, inauguracja w radosnej i przyjacielskiej atmosferze. Więcej »

2012.10.21


? Jesienny wysyp?

Chwilowo mamy w Polsce czterech premierów:1) Jarosława Kaczyńskiego, do którego nikt nie śmie się inaczej zwracać, choć premierem był nieco ponad rok i to pięć lat temu, Więcej »

2012.10.04


Zielona wyspa

Wszyscy dyskutują o kryzysie. Tak jak gdyby dopiero teraz o nim usłyszeli. Opozycja, by uwiarygodnić swoje działania podważa wcześniejsze deklaracje rządu o Polsce-zielonej wyspie."Proszę- rząd nas oszukiwał. Miała być zielona wyspa, a jest kryzys" -przekonuje poseł PiS o nieposzlakowanej urodzie. Więcej »

2012.09.18


31.07.2012

Rząd otrzymał absolutorium, uspokoiło się w koalicji, a 150 posłów PO "śmiało" zagłosować przeciw umieszczeniu pierwszego czytania projektów SLD i Ruchu Palikota o związkach partnerskich w porządku obrad ostatniego przedurlopowego posiedzenia Sejmu. Więcej »

2012.07.31


Podsumowanie tygodnia w kulturze

Na jednym biegunie znakomity, właśnie zakończony Festiwal Filmowy "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym, na drugim zbliżający się koncert Madonny na Stadionie Narodowym. Ten pierwszy kompetentnie i z wdziękiem relacjonowała nam p. Grażyna Torbicka w telewizji publicznej, ten drugi obudził demony jak ona śmie, to profanacja daty wybuchu Powstania Warszawskiego ! Więcej »

2012.06.28


« Wstecz Strona 2 z 2